Odia Sex Stories – Sex with husband and co-sister-in-law

𝐉𝐨𝐢𝐧 Girls 𝐖𝐡𝐚𝐭𝐬𝐚𝐩𝐩 𝐆𝐫𝐨𝐮𝐩 - WhatsApp Button WhatsApp

Odia Sex Stories – ମୁଁ ସୂର୍ଯ୍ୟନ୍ଦା ଭୋପାଳରୁ ଆସିଛି, ମୋର ବୟସ 2 ଏବଂ ମୋ ସ୍ୱାମୀ 30 ବର୍ଷ, ମୋ ସ୍ୱାମୀ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆଜିକାଲି ମୋର ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ସମସ୍ୟା ହୋଇଛି, ଯଦିଓ ମୁଁ ଚାହୁଁ ନଥିଲି ଯେ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ମୋ କୋଳରେ ଆଉ ଏକ ହୁଅନ୍ତୁ |.
କିନ୍ତୁ ଯଦିଓ ମୁଁ କରେ, ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳା, ଯଦି ମୁଁ ତୁମକୁ କୁସମ୍ (ମେରି ଡେୱାରାନି) ସ୍ଥାନରେ ରଖିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରେ, ତେବେ ସେ ଯାହା କରୁଛନ୍ତି ମୁଁ ତାହା କରିବି, ମୁଁ ତୁମକୁ ପୁରା କାହାଣୀ କହୁଛି |. ମୋ ଭାଉଜ ବିବାହ ହେବାର 2 ବର୍ଷ ବିତିଗଲାଣି |.
କିନ୍ତୁ ଆଠ ମାସର ବିବାହ ପରେ ଟ୍ରାନ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ତାଙ୍କର ଗୋଡ କାଟି ଦିଆଯାଇଥିଲା, ସେ ଶଯ୍ୟାଶାୟୀ ଥିଲେ. ମୋ ଭାଉଜ ଭୋପାଳର ଜଣେ ବହୁତ ଭଲ ଘର girl ିଅ, ସେ ବହୁତ ପ read ିଛନ୍ତି ଏବଂ ମୋର ବନ୍ଧୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ବୋଲି ଦେଖିବାକୁ କୁହନ୍ତି ନାହିଁ |.
ତାଙ୍କ ଶରୀର ଖୋଦିତ, ଭେଲଭେଟୀ ଶରୀର, ଧଳା ଚିଟଫଣ୍ଡ, ଅଣ୍ଟାରେ କେଶ, ଓଠ ଗୋଲାପୀ, ବଡ ବକ୍ର କଣ୍ଟା, ଚମତ୍କାର ବଲ୍ଗ ବଟ, ବକ୍ର ପରି ପେଟ, ଆଖି କାଜାରୀ |. ମୁଁ ତଥାପି ଜଣେ ମହିଳା, ତେଣୁ ଆଉ କ’ଣ, ମୋର ଭାଉଜ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ କିଛି ନଥିଲେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଭଗବାନ ସବୁକିଛି ଛଡ଼ାଇ ନେଇଛନ୍ତି |. Odia Sex Stories, Odia Sex Story

ଯେହେତୁ ଡିୱାର ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ, ତାଙ୍କ ମସ୍ତିଷ୍କ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କାମ କରେ ନାହିଁ | ସେ ନିଜେ କିଛି କହିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, ତାଙ୍କ ମନରେ ଏକ ଶିରା ମଧ୍ୟ ଛିଣ୍ଡିଗଲା |. ମୋ ଭାଉଜ ବହୁତ ନିଖୋଜ ରାଶିରେ ବଞ୍ଚିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, ବୋଧହୁଏ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅନୁଭବ କରିଥିବେ ଯେ ତାଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁକିଛି ତାଙ୍କଠାରୁ ଛଡ଼ାଇ ନିଆଯାଇଛି |.
ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଲି, ସେ ତାଙ୍କ ଚେହେରା ପ୍ରତି ବହୁତ କମ୍ ଧ୍ୟାନ ଦେଉଥିଲେ, ଆମେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲୁ, ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁ ief ଖ ଦେଖୁ ନଥିଲି |. ଏହା ଦିୱାଲିର ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନ, ଆମେ ଦୁହେଁ ନିଜ ମଧ୍ୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିଲୁ, ତା’ପରେ ମୋ ଭାଉଜ କୋଠରୀରୁ କ୍ରନ୍ଦନ ହୋଇଥିଲା |.
ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଦ ran ଡ଼ିଗଲୁ, ମୋ ଭାଉଜ କାନ୍ଦୁଥିଲେ, କବାଟ ଖଣ୍ଡ କରି ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲି |. ମୋ ଭାଉଜ ଉଲଗ୍ନ ଥିଲେ ଏବଂ ସେ ମୋ ଭାଉଜଙ୍କ ଉପରେ ବସିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଭାଉଜଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଂଶ ଖାଲି ଥିଲା, ସମସ୍ତ ମିଲେଟ୍ ବୁ understood ିଥିଲେ.
ସେହି ସମୟରେ ମୁଁ କିଛି କରିପାରିଲି ନାହିଁ, ମୁଁ ଫେରି ଆସିଲି, ମୁଁ ରାତିସାରା ଶୋଇ ନଥିଲି, ମୁଁ ଭାବୁଥିଲି କୁସୁମଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ଭଗବାନ କ’ଣ ଲେଖିଛନ୍ତି, କେତେ ହସ ଗତି କରୁଛି |. ଅନ୍ୟ ଦିନ ମୁଁ ପୁଣି ରାତିରେ ପ୍ରାୟ ବାରଟା ବେଳେ ତାଙ୍କ କୋଠରୀରୁ ଏକ ସ୍ୱର ଆସୁଥିବାର ଶୁଣିଲି |.
ସେଦିନ ସେ କୋଠରୀରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଜିନିଷକୁ ଫିଙ୍ଗି କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲେ, କହିଲା ତୁମେ ମୋ ଜୀବନକୁ ନଷ୍ଟ କରିଛ, ମୁଁ କ’ଣ କରିବି, ତୁମେ ମୋତେ କ pleasure ଣସି ଆନନ୍ଦ ଦେଇ ପାରିବ ନାହିଁ, ଯାହାଙ୍କୁ ମୁଁ କହିବି, ଏବଂ କ’ଣ କହିବି |. ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଡିୱାରକୁ ଦେଖିଲି, ଡିୱାର ଦୁ sorry ଖିତ, କୁସମ୍, ମୁଁ କିଛି କରିପାରିବି ନାହିଁ, ଏହା ମୋର ଦୋଷ ନୁହେଁ |.

Odia Sex Stories – Sex with husband and co-sister-in-law

ମୁଁ ଛାଡି ନାହିଁ, ମୁଁ କବାଟ ବାଡେଇଲି, କବାଟ ଖୋଲିବାକୁ ପାଞ୍ଚ ମିନିଟ୍ ସମୟ ଲାଗିଲା |. ତା’ପରେ ମୋ ଭାଉଜ ଆସି ତୁମକୁ ଭଉଣୀ କହିଲା ଏବଂ ଏପରି ରାତିରେ ମୁଁ କହିଲି ହଁ ମୋ ମୁଣ୍ଡ ବହୁତ କଷ୍ଟ ଦେଉଛି, ତୁମେ ଟିକିଏ ଦବାଇ ବାଲ୍ ପ୍ରୟୋଗ କର |.
ସେ ବାହାରକୁ ଆସିଲେ ଏବଂ ମୁଁ ବାମକୁ ମସାଜ୍ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲି, ମୁଁ କୁସମ୍ଙ୍କୁ ଭଉଣୀ ପରି ବ୍ୟବହାର କଲି |. ତେଣୁ ମୁଁ ଭଉଣୀ କହିଲି, ଆଜି ମୁଁ ତୁମ ସହ କଥା ହେବାକୁ ଚାହେଁ, ମୁଁ ତୁମର ଯନ୍ତ୍ରଣା ଦେଖିବାକୁ ସକ୍ଷମ ନୁହେଁ, ତୁମେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସୁଖରୁ ବଞ୍ଚିତ, ମୁଁ ଜାଣେ ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପୋଷାକ ପିଇବା ଅପେକ୍ଷା ବହୁତ ଅଧିକ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି |.
ମୁଁ କହିଲି ତୁମର ଏଠାରେ କିଛି ଅଭାବ ନାହିଁ, କେବଳ କର ନାହିଁ, ତେଣୁ ମୁଁ ଆଜିକାଲି ଶରୀରର ସୁଖ ବୁ understand ିପାରୁଛି |. ତୁମେ ଗୋଟିଏ କାମ କରିପାରିବ, ତୁମେ ଯ sex ନ କ୍ଷୁଧା ଏବଂ ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଯ sex ନ ସନ୍ତୁଷ୍ଟତା ପୂରଣ କରିପାରିବ, ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିବି, ତୁମ ଜୀବନରେ କ anything ଣସି ଜିନିଷର ଅଭାବ ରହିବ ନାହିଁ, ମୁଁ ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ତୁମ ପାଖରେ ବାଣ୍ଟିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ, କେବଳ ତୁମକୁ ହଁ କୁହ |.
ଏହାକୁ ଅଧିକ ଶୁଣି, ଦେୱାରାନି କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲେ, ଭଉଣୀ ମୋତେ କ’ଣ କହିଲା, ସେ ମୋ ପାଇଁ କିଛି କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ନୁହଁନ୍ତି, ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଂଶ ଠିଆ ହୁଏ ନାହିଁ, ମୁଁ ଯେତେ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ମଧ୍ୟ, କିନ୍ତୁ ସମାନ କଥା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ LND ରେ ଜାଣେ ନାହିଁ, ଦିନେ ମୁଁ ମୋ ପିଉସରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯଥେଷ୍ଟ ଚେଷ୍ଟା କଲି, କିନ୍ତୁ ଯ sex ନ ସମ୍ପର୍କ ବିନା, ମୋର ତଥାପି ବହୁତ ଯୁବକ ଅଛନ୍ତି, କଣ କରିବେ, ଯଦି ତୁମେ ତୁମ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ମୋ ପାଇଁ ବାଣ୍ଟୁଛ, ଏହା ମୋ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟର ବିଷୟ |.
ତା’ପରେ ମୁଁ ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଦିନ ସବୁକିଛି କହିଲି, ମୁଁ ରାତିରେ ସଫଲର୍ ସହିତ ଏହି ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ କଲି, ତା’ପରେ ସେ ଶୋ ଗୁସା କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ |. ମୁଁ ସମସ୍ତେ ବୁ understanding ୁଥିଲି, ଦୁନିଆର ପୁରୁଷ କିଏ ଯିଏ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବିରୋଧ ନକରି ଏକ ନୂତନ ଭାଉଜ ପାଇଛନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଲଟେରୀ କରିବାକୁ ପଡିବ |. Odia Sex Stories
ରାତିରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ, ମୁଁ ମୋ ରୁମରେ ମୋର ଦେବ୍ରାନିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଡାକିଲି ଏବଂ ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ କହିଲି, ତୁମ ଏବଂ ମୋ ମଧ୍ୟରେ କ difference ଣସି ପାର୍ଥକ୍ୟ ବୁ understand ିପାରୁ ନାହିଁ, କୁସୁମଙ୍କ ଅଧିକାର ମୋ ଭଳି, ଆଜିଠାରୁ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଜେଥଙ୍କ ଆଖିରୁ ଏବଂ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଆଖିରୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବ ଏବଂ ମୋର ଏଥିରେ କ obj ଣସି ଆପତ୍ତି ନାହିଁ |.
ଆଣ୍ଟିଭାସ୍ନା ହିନ୍ଦୀ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ: ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଏକ ଶିଶୁ ଉପହାର ଦେଇଥିଲି |
ସେହି ଦୁଇଟି ନୀରବ ଆର୍କ ମୋତେ ଦେଖୁଥିଲେ, ଏବଂ ମୁଁ କହିଲି ତୁମେମାନେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କର, ମୁଁ କନଫେରେନାରୀରୁ ମିଠା ଆଣିଥାଏ, ଦୋକାନ ମଧ୍ୟ ସମୟ ବନ୍ଦ କରୁଛି ଏବଂ ମୁଁ ଚାଲିଗଲି |. ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଫେରି ଆସିଲି, କୁସମ୍ ଉଲଗ୍ନ ଏବଂ ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଉଭୟ ଗୋଡ ଉଠାଇବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାଟ୍ ଲଣ୍ଡ ଦିଆଯାଉଥିଲା |. Odia Sex Stories

Odia Sex Stories, Odia Sex Story

ମୋ ସ୍ husband ାମୀ ମଧ୍ୟ ନୂତନ ସାମଗ୍ରୀ ପାଇଲେ, ତା’ପରେ ସେ ସେପରି ଫ୍ୟାକ୍ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ, ସେ ବାରଶୋରୁ ଭାଉଜ ଦେଖିନଥିଲେ, ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥିଲି, ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଥିଲେ, ସେ ଏପରି ଏକ shock ଟକା ଦେଉଥିଲେ ଯେ କୁସୁମଙ୍କ ସ୍ତନ ଜୋରରେ କମ୍ପୁଥିଲା ଏବଂ କୁସମ୍ ମଧ୍ୟ ହାଏ ହାଏ ବାଇୟା ଉପଭୋଗ କରିଥିଲେ, ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ, ତୁମେ ମୋତେ ଖୁସି କରିଛ, ଆଜି ମୁଁ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ, ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ କ anything ଣସି ଜିନିଷରୁ କମ୍ ନୁହେଁ, ଆଜିଠାରୁ ତୁମେ ମୋର ଭାଇ ଏବଂ ଭାଇ |.
ମୁଁ ରହି ନଥିଲି ଏବଂ ମୁଁ ମୋର କପଡା ମଧ୍ୟ ଖୋଲିଲି, ଏବଂ ଫ୍ୟାକ୍ ହେବାରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ମୋ ଭାଉଜକୁ ମୋ ଭାଇଙ୍କ ପାଟିରେ ଘଷିବା ଏବଂ ନିପଲ୍ ଦବାଇବା ଆରମ୍ଭ କଲି, ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଉତ୍ସାହିତ ଭାଉଜ ଓଦା ହୋଇଗଲି, ତୁମର ଭାଉଜ ଲୁଣିଆ କହିବା ଆରମ୍ଭ କଲା |. “ ଗୁରୁ ମୁଁ ତିନୋଟି ଯ Sex ନ ” | Odia Sex Stories
ମୁଁ କହିଲି ତୁମର ଜୀବନ ନିଅ, ଆଜିଠାରୁ ଆମେ ଏକାଠି ହେବା |. କୁସମ୍ ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଉଠାଉଥିଲା, ଏବଂ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଚୁଚୁମିଥିଲେ, ଯଦି ମୁଁ ମଧ୍ୟ ମୋ ଭିତରେ ଥିବା ସଫଲୋରକୁ ପିଉସର ଆଙ୍ଗୁଠିରୁ ରଖିଥାଏ, ତେବେ ବେଳେବେଳେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପାଟିରେ କମ୍ ଫ୍ୟାକ୍ ପରେ ସାଫ୍ଲୋର୍ ମୁକ୍ତ କରାଯାଇଥିଲା |. Odia Sex Stories
ଏବଂ ମୋ ସ୍ husband ାମୀ ସାଫଲୋୟର ପିଉସରେ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ବୀଜ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ, ମୋ ସ୍ୱାମୀ କହିଲା ସୂର୍ଯ୍ୟଣ୍ଡାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ, ତୁମ ପରି ସମସ୍ତେ ପତ୍ନୀ ପାଇଲେ, ଏବଂ କୁସମ୍ ବଲି ଧନ୍ୟବାଦ ଦିଦି ତୁମ ପରି ସମସ୍ତ ଜେଥାନିଆ ଏବଂ ଭାୟାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ତୁମ ପରି ଜେଥଙ୍କୁ ଆମ ପରି ପାଇଲେ ଯାହା ଦ୍ he ାରା ସେ ନିଜ ଘରେ ନିଜର ଲୋଭର ନିଆଁ ଲିଭାଇ ପାରିବେ.

Read Story – Odia Sex Stories – chachi sex stories

odia sex story,
Odia sex story – First sex with the girl next door

Odia sex story Odia sex story – ବନ୍ଧୁଗଣ, ମୋର ନାମ ଶିବମ୍ ଏବଂ ମୁଁ ଜୟପୁର ରାଜସ୍ଥାନରୁ ଆସିଛି |.ମୋର ବୟସ 23 ବର୍ଷ |. ମୋ ଶରୀର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଥଣ୍ଡା, ଆବିଷ୍କୃତ ଛାତି, ମୋଟା ମୋଟା ଡୋଲ୍…

Bhai bhauni sex story,odia sex story, odia sex stories, odiasexstory, odia sex kahani, odia sex gapa
Odia sex stori – My Daughter Seal broken by my friend

Odia sex stori – ମୋର ଏକ ପ୍ରେମ ବିବାହ ଥିଲା |। ସ୍ୱାମୀ ଅଦରକାରୀ ଏବଂ ଏକ ନମ୍ବର ଜ୍ୟୋତିଷ ମୋତେ ଟ୍ରାପ୍ କରି ମୋ ଜୀବନକୁ ନଷ୍ଟ କରିଦେଇଛନ୍ତି |। ମୁଁ 18 ବର୍ଷ ଧରି ଏହା ଚିନ୍ତା…

3 thoughts on “Odia Sex Stories – Sex with husband and co-sister-in-law”

Leave a Comment