Odia girl Snapchat sex story

𝐉𝐨𝐢𝐧 Girls 𝐖𝐡𝐚𝐭𝐬𝐚𝐩𝐩 𝐆𝐫𝐨𝐮𝐩 - WhatsApp Button WhatsApp

Odia girl in Snapchat sex story – ମୁଁ ସ୍ନାପଚାଟରେ ବହୁତ ସମୟ ବିତାଉଥିଲି, ମୁଁ ସେଠାରେ ଲକ୍ଷ୍ନ now ର ଏକ girl ିଅ ପାଇଲି। ତାଙ୍କ ନାମ ପ୍ରିୟା ଥିଲା, ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହ ମେସେଞ୍ଜରରେ ସନ୍ଧ୍ୟା 7 ଟାରୁ ରାତି 8:30 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଥା ହେଉଥିଲି। ତାଙ୍କ କଲେଜର ଜଣେ ପ୍ରେମିକା ପ୍ରତାରଣା ହୋଇଥିଲେ, ଏବଂ ସେ ଏକାକୀତାଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ମୋର ବନ୍ଧୁତା ଭଲ ଥିଲା ଏବଂ ଆମେ ଅତି ନିକଟତର ହୋଇଥିଲୁ, ଦିନେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଲି ଲକ୍ଷ୍ନ now ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଶ୍ଳୀଳ

ପ୍ରିୟା- ଆପଣ ଦେଖିଥିବେ ମୁଁ କିପରି ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଲି?

ମୁଁ- ତୁମ ଉପରେ ହୃଦୟ ଅଛି, ତା’ପରେ ମୁଁ ତୁମକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଛି।

ତା’ପରେ ମୁଁ ମୋର ଫଟୋ ପଠାଇଲି, ତା’ପରେ ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ପଠାଇଲେ। ସେହିଭଳି, ଆମେ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ଆମର ବନ୍ଧୁତାକୁ ବଦଳାଇଲୁ, ତା’ପରେ ମନେ ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ଦେଲେ।

ମୁଁ- ଯଦି ତୁମେ ମୋତେ ବିଶ୍ୱାସ କର, ମୋତେ ଡାକ, ନଚେତ୍ ଆମେ ଆଜି ପରେ କଥା ହେବୁ ନାହିଁ।

ଏବଂ ତାଙ୍କ ଫୋନ୍ ରାତିରେ ଆସିଲା, ପ୍ରିୟାଙ୍କ ସ୍ୱର ବହୁତ ସେକ୍ସି ଥିଲା। ଏବଂ ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ରାତିରେ ଲୋକଙ୍କ ମୋବାଇଲରେ କଥା ହେବା ଆରମ୍ଭ କଲୁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ଖୋଲାଖୋଲି କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲୁ ଏବଂ ଆମେ ପରସ୍ପରକୁ ସବୁକିଛି କହିବା ଆରମ୍ଭ କଲୁ। ଦିନେ ମୁଁ ଅଫିସରୁ ଫେରିବା ପରେ ମୋର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ବିଗିଡିଗଲା।

ତେଣୁ ମୋ ଫୋନ୍ ଚୁପ୍ ରହିଲା ଏବଂ ମୁଁ ଶୋଇଲି। ତା’ପରେ ଯେତେବେଳେ ରାତିରେ 2 ରେ ମୋ ଆଖି ଖୋଲିଲା, ମୁଁ ତାଙ୍କର 37 ଟି ମିସ୍ କଲ୍ ଏବଂ 15 ଟି ବାର୍ତ୍ତା ଦେଖିଲି। ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଫେରି ଡାକିଲି, ସେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଫୋନ୍ ଉଠାଇ କହିଲା – ଖାନ୍ ହୋ ଜାନୁ?

ମୁଁ – ବ୍ୟକ୍ତି ଯାହାକୁ ମୁଁ ବହୁତ ଥଣ୍ଡା ଅନୁଭବ କରୁଥିଲି।

ପ୍ରିୟା-ଜାନୁ, ମୁଁ ତୁମ ପାଖକୁ ଆସିବି.

ମୁଁ ଯାହା କରିବି ତାହା କରିବି.

ପ୍ରିୟା – ତୁମେ କ’ଣ କହିବ.

ମୁଖ୍ୟ-ନିଶ୍ଚିତ.

ତା’ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେଲି, ଏବଂ ସେ ମୋତେ ମୋବାଇଲରେ ଚୁମ୍ବନ ଦେଲେ।

ମୁଁ-ମଣିଷ, ମୋର ସାଧନ ଛିଡା ହୋଇଛି।

ପ୍ରିୟା – ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ 10 ଚୁମ୍ବନ ଏବଂ, ଚାଲ ମୋତେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚୁମ୍ବନ ଦେବା

ମୁଁ – ମୁଁ ସେପରି କରେ ନାହିଁ, ମୁଁ ତୁମର ଶୁଦ୍ଧ ପୋଷାକ କା take ଼ି ତୁମର ଶୁଦ୍ଧ ଶରୀରକୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେବି ଏବଂ ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଚୁମ୍ବନ ଦେବି।

ତା’ପରେ ସେ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲା, ଏବଂ କହିଲା – ମଧ୍ୟ ଭଲ କର।

ଏବଂ ସେଦିନ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଆମେ ଫୋନ୍ ସେକ୍ସ କରିଥିଲୁ। ଫୋନ୍ ସେକ୍ସ କରୁଥିବାବେଳେ ମୁଁ ମୋ ପାଟିକୁ ମାରିଦେଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟୀ ମଧ୍ୟ ଖସିଗଲା। ଏବଂ ସେ ଭିତର ପିଉସୀରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ଲଗାଉଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଉଭୟ ପାଣିରୁ ବାହାରିଲୁ, ଶୋଇଲୁ। ଅନ୍ୟ ଦିନ ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ଛୁଟି ନେଇଥିଲି ଏବଂ ସକାଳେ ମୁଁ ପ୍ରିୟାଙ୍କୁ ଡାକିଲି। ପ୍ରିୟା ସେତେବେଳେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ ଏବଂ ସେ କଥା ହୋଇଥିଲେ।

ପ୍ରିୟା-ଜନ ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛି ମୁଁ ମୋ କୋଠରୀକୁ ଯାଇ କଲ୍ କରେ।

ମୁଁ- ଠିକ ଅଛି ଜାନୁ ଆସନ୍ତାକାଲି ରାତିରେ କାସା ନେବେ?

ପ୍ରିୟା-ଜାନୁ ଏହାକୁ ଉପଭୋଗ କରିଥିଲେ.

ମୁଁ – ମୁଁ ଆଜି ଅଫିସକୁ ଯାଇ ନାହିଁ, ଏବଂ ମୁଁ ଦିନସାରା ଆପଣଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛି।

Odia girl in Snapchat sex story in odia

ତା’ପରେ ଆମେ ଦିନସାରା ଫୋନ୍ ସେକ୍ସ କରିଥିଲୁ ଏବଂ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମୁଁ କହିଥିଲି – ଜାନୁ ଆଜି ତୁମ ୱେବକ୍ୟାମରେ ମୋତେ ଦେଖିବେ।

ବହୁ ପରିଶ୍ରମ ପରେ, ସେ ରାଜି ହେଲେ, ରାତି 8 ଟାରେ ସେ ବ୍ରା କା removed ି ମୋତେ ସ୍ତନ ଦେଖାଇଲେ। ତା’ର ସ୍ତନ ଯନ୍ତ୍ରଣା ବହୁତ ବଡ ଥିଲା, ଏବଂ ତା’ର ବଡ ସ୍ତନ ଏବଂ ବାଦାମୀ। ତା’ପରେ ଯେତେବେଳେ ଆମେ ରାତିରେ ଆମ ଫୋନରେ କଥା ହେଲୁ, ମୁଁ ଜାଣିଲି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ବୋହୂକୁ ଫ୍ୟାକ୍ କରିଥିବାର ଦେଖିଛନ୍ତି। ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ବିଏଫ୍ ମଧ୍ୟ ଦେଖିଥିଲେ, ମୁଁ ଏହା ଶୁଣିଥିଲି।

ମୁଁ-ଜାନୁ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତୁମକୁ ଭେଟିବି ସେତେବେଳେ ବହୁତ ଫ୍ୟାକ୍ କରିବି।

ପ୍ରିୟା – ତୁମେ ମୋତେ ଯେତିକି ଫ୍ୟାକ୍ କରୁଛ, ମୋର ଭାଉଜ ସ୍ତନ ଏବଂ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଶରୀର ତୁମ ପାଇଁ।

ଏବଂ ସେହି ଦିନଠାରୁ ଆମେ ଦ daily ନିକ ଫୋନ୍ ସେକ୍ସ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲୁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଫୋନ୍ ସେକ୍ସ ବିନା ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁଭବ ହେଲା ନାହିଁ। ଗୋଟିଏ ମାସ ଏହିପରି ଚାଲିଗଲା ଏବଂ ମୋର ଜନ୍ମଦିନ ଆସିବାକୁ ଯାଉଥିଲା ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

ପ୍ରିୟା – ମୁଁ କେଉଁ ଉପହାର ଚାହୁଁଛି.

ମୁଁ- ମୁଁ ତୁମକୁ ଚାହେଁ.

ପ୍ରିୟା- ଲକ୍ଷ୍ନ now କୁ ଆସ.

ତା’ପରେ ମୁଁ ମୋର ଜନ୍ମଦିନର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଲକ୍ଷ୍ନ now ରେ ପହଞ୍ଚିଲି। ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଦିନରେ 11 ରେ ଦେଖିଲି ଏବଂ ମୋତେ ଏକ ହୋଟେଲରେ ମୋ ରୁମକୁ ନେଇଗଲି, ମୁଁ ଡାକିଲି. ତାଙ୍କ କଲେଜ ମୋ ହୋଟେଲଠାରୁ 7 କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ଥିଲା, ତା’ପରେ ସେ ମୋତେ ଡାକିଲେ, ଏକ ପାର୍କର ନାମ ଦେଲେ ଏବଂ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ତୁମେ ସକାଳ 1 ଟାରେ ଏଠାରେ ପହଞ୍ଚିବ।

ଯେଉଁଠାରେ ମୁଁ ପହଞ୍ଚିଥିଲି ଏବଂ ଅଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ପାର୍କ ବାହାରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ଠିଆ ହୋଇଥିଲୁ। ମୁଁ ଟିକେଟ୍ ନେଇ ଭିତରକୁ ଗଲି, ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଉପହାର ଆଣିଲି ଯାହା ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲି। ଏକ ନିଛାଟିଆ ସ୍ଥାନ ଦେଖି ଆମେ ଦୁହେଁ ସେଠାରେ ବସିଲୁ।

ଆମେ ଦୁହେଁ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲୁ, କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲାବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ହାତରେ ମୁହଁ ନେଇଥିଲି। ଏବଂ ମୁଁ ମୋ ଓଠକୁ ଓଠରେ ବାନ୍ଧିଲି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ମଧ୍ୟ ମୋତେ ସମର୍ଥନ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ, ଏବଂ ତା’ପରେ ସେ ମୋ ସହିତ କଥା ହେଲେ।

ପ୍ରିୟା- ଚାଲ ବିଛଣା ପଛରେ ଯିବା।

ମୁଁ ଗଛ ପଛପଟେ ପହଞ୍ଚିବା ମାତ୍ରେ ମୁଁ ପୁଣି ଓଠ ଚୋବାଇବା ଆରମ୍ଭ କଲି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁହେଁ ଚୁମ୍ବନ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି। ଯାହା କରିବାବେଳେ ମୁଁ ଦୁଇ ହାତରେ ତାଙ୍କ ଗଧକୁ ଦବାଇଥିଲି। ସେ ସାଲୱାର ଭିତରେ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଏବଂ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗଧକୁ ଜୋରରେ ଠେଲି ଦେଉଥିଲି. “ଲଖାନୋ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ପର୍ଣ୍ଣ”

ପ୍ରିୟା- ମୁଁ ତୁମକୁ ମହୁ ଭଲ ପାଏ.

ତା’ପରେ ମୁଁ ଏହାକୁ ମୋ କୋଳରେ ନେଇ ତା’ର ବଗିଚାକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି, ଏବଂ ମୁଁ ତାଙ୍କ କାନକୁ ଗାଳି ଦେବା ଆରମ୍ଭ କଲି।

ତା’ପରେ ପ୍ରିୟା କାନ୍ଦିବାକୁ କହିଲା – ତୁମେ କ’ଣ କରିଛ।

ସେତେବେଳେ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଡୁପାଟ୍ଟାକୁ ସମର୍ଥନ କଲି ଏବଂ ମୁଁ ସ୍ତନ ଦବାଇବା ଆରମ୍ଭ କଲି। ମୋ ହାତରେ ତାଙ୍କ ସ୍ତନ ନଥିଲା, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ସେତେବେଳେ ତୁମକୁ ଅନୁଭବ କରିପାରିଲି ନାହିଁ।

ମୁଁ-ଜାନୁ ମୋତେ କ୍ଷୀର ଚୋବାଇବାକୁ ପଡିବ.

ପ୍ରିୟା-ଜାନୁ ଆସନ୍ତାକାଲି ଚୋବାଇବାକୁ ଦମନ କରନ୍ତୁ.

ତା’ପରେ ମୁଁ ଉପରରୁ ସାର୍ଟ ଭିତରେ ହାତ ରଖି ତା’ର ଲାଲ୍ ବ୍ରାକୁ ଟିକିଏ ଅଲଗା କଲି। ତା’ପରେ ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ସ୍ତନକୁ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଘଷିଲି ଏବଂ ତା’ର ସ୍ତନ ଦବାଇବା ଆରମ୍ଭ କଲି।

ପ୍ରିୟା-ଜାନୁ, ତୁମେ ମୋ ଶରୀରକୁ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଛ।

ସେତେବେଳେ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ମୋର ଗୋଟିଏ ହାତକୁ ତଳେ ରଖି ତା’ର ସାଲୱାର ଏବଂ ପ୍ୟାଣ୍ଟୀ ଉପରେ ରଖିଲି, ମୁଁ ତାଙ୍କ ପିଉସୀକୁ ଦବାଇବା ଆରମ୍ଭ କଲି। ମୁଁ ତାଙ୍କ ହାତ ଧରି ମୋ କୁକୁଡ଼ା ଉପରେ ରଖିଲି।

ପ୍ରିୟା-ଜାନୁ ମୁଁ ତୁମ କୁକୁରକୁ ଛୁଇଁବାକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଛି।

ସେତେବେଳେ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ମୋର ଜିନ୍ସର ଜିପ୍ ଖୋଲିଲି ଏବଂ ମୁଁ ମୋର କୁକୁରକୁ ଅନ୍ତ under ବସ୍ତ୍ର ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ବାହାର କରିଦେଲି।

ମେ-ଜାନୁ ଏହାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ଏହାର ଜଳ ବାହାର କରନ୍ତି।

କିନ୍ତୁ ଏହା ଦୁ ity ଖର ବିଷୟ ନୁହେଁ, କାରଣ ଖେଳିବା ସମୟରେ କିଛି ବାକି ରହିଲା। କିନ୍ତୁ ଆମ ଦୁହେଁ ତଥାପି ବହୁତ ମଜା କରୁଥିଲେ, ପ୍ରାୟ 4 ଟା ଗଲେ ଏବଂ ସେ କହିଲେ – ଜାନୁ 4 ଟା ଯାଇ ମୋ ଘରକୁ ଯିବା ଭଳି ଅନୁଭବ କରୁନାହାଁନ୍ତି।

ମୋତେ ଆଗକୁ ବ have ିବାକୁ ପଡିବ।

ତା’ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନ ପାଇଁ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କଲୁ ଏବଂ ଆମେ ସ୍ଥିର କଲୁ ଯେ ଆସନ୍ତାକାଲି ହୋଟେଲରେ ଭେଟିବୁ।

ପ୍ରିୟା- ଠିକ ଅଛି ମୁଁ ଆସନ୍ତାକାଲି ରାତି 8 ଟାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଡାକିବି।

ତା’ପରେ ସେ ପାର୍କ ଛାଡି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲେ, ଏବଂ ମୁଁ ହୋଟେଲକୁ ଫେରିଗଲି। ଯେତେବେଳେ ଏକ ବୃନ୍ଦା ମୋ କୋଠରୀକୁ ପାଣି ଦେବାକୁ ଆସିଲା, ମୁଁ ବ୍ୟବହାର ମାଗିଲି।

ମୁଁ-ଭାଇ, ମୋର ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ଆସନ୍ତାକାଲି ଆସିବେ, ତୁମକୁ କୋଠରୀକୁ ଆଣିବେ।

ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ବ୍ୟବହାର ସମୟ କହିଲି, ସେ କହିଲା – ଠିକ ଅଛି ମୁଁ ବ୍ୟବହାର ଆଣିବି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ପାଣି ଦେବି, ସାର୍।

ତା’ପରେ ମୁଁ 500 ଟଙ୍କା ବ୍ୟବହାର କଲି, ଏବଂ ସେ କହିଲା – ତୁମେ ଟେନସନ ନେଉନାହଁ, ସାର୍, ମୁଁ ସବୁକିଛି ପରିଚାଳନା କରିବି ଏବଂ ତୁମେ କେବଳ ତୁମର ନମ୍ବର ଦେବ।

ତା’ପରେ ମୁଁ ମୋର ନମ୍ବର ଦେଲି, ଏବଂ ତା’ପରେ ରାତିରେ ସେ ଏକ କଲ ପାଇଲେ ଏବଂ ସେ କହିଲା – ମୁଁ ତୁମକୁ ବହୁତ ହରାଉଛି।

ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଛି.

ପ୍ରିୟା- ମୁଁ ଆସନ୍ତାକାଲି ସକାଳେ ଆସିବି.

ମୁଁ ମୋର ଉପହାରକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲି, ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ different ଟି ଭିନ୍ନ ରଙ୍ଗର ବ୍ରାସ୍ ଆଣିଥିଲି। ଯାହା 1 ଥଙ୍ଗ, 1g ଷ୍ଟ୍ରିଙ୍ଗ ଏବଂ 1 ସେକ୍ସି ପ୍ୟାଣ୍ଟୀ ଆଣିଥିଲା।

ମୁଁ – ମୁଁ ତୁମକୁ ଦେଇଥିବା ଉପହାର ପିନ୍ଧିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ଚାହେଁ।

ପ୍ରିୟା – ମୋ ଜୀବନ, ଆସନ୍ତାକାଲି ସକାଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅପେକ୍ଷା କର, କେବଳ ମୋର ବନ୍ଧୁ, ତୁମେ ଯାହା କହିବ ତାହା ପାଇବ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ରାତି 12 ଟାରେ, ସେ ମୋତେ ଫୋନ୍ ସେକ୍ସ ପାଇଲେ, ଯାହାଫଳରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଆରାମରେ ଶୋଇଥାଉ। ତା’ପରେ ସକାଳ 8 ଟାରେ ମୁଁ ପ୍ରିୟାଙ୍କଠାରୁ ଏକ କଲ ପାଇଲି ଯେ ମୁଁ ହୋଟେଲ ନିକଟରେ ଅଛି। ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ବାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ଡାକିଲି, ସେ କହିଲା – ସାର୍, ତୁମେ ତୁମର ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ହୋଟେଲ ପଛରେ ଆଣ। “ଲାଖାନୋ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ପର୍ଣ୍ଣ”

ତା’ପରେ ମୁଁ ପ୍ରିୟାଙ୍କୁ ନେବା ପରେ ହୋଟେଲ ପରେ ଆସିଲି, ସେହି ବୃନ୍ଦା ପଛ ଫାଟକରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ। ତା’ପରେ ମୁଁ ପ୍ରିୟାଙ୍କୁ ନେଇ ଭିତରକୁ ଗଲି, ଏବଂ ମୁଁ ପ୍ରିୟାଙ୍କୁ ମୋ କୋଠରୀକୁ ଆଣିଲି। ସେ ନାଲି ରଙ୍ଗର କୁର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ଧଳା ଲେଗିଙ୍ଗରେ ସେକ୍ସି ଦେଖାଯାଏ.

ପ୍ରିୟା ବଲି – ମୁଁ ତୁମ ପାଇଁ ଜଳଖିଆ ଆଣିଛି।

ତା’ପରେ ମୁଁ ନୂଆ କଥା କହିଲି – ବର୍ତ୍ତମାନ ତୁମେ ମୋତେ ହାତରେ ଖାଇବାକୁ ଦିଅ।

ଜଳଖିଆ ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମୋ କୋଳରେ ଟାଣିଲି ଏବଂ ମୁଖ୍ୟ କହିଲି – ଜାନୁ ତୁମେ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଦେଖାଯାଉଛ।

ତା’ପରେ ମୋ ଜୀବନ ମୋ କୁକୁରକୁ ଟ୍ରାଉଜର ବାହାରେ ମୋ ହାତରେ ଧରିଲା, ଏବଂ ସେ ଏହାକୁ ଦବାଇବା ଆରମ୍ଭ କଲା। ତା’ପରେ ମୁଁ ଏହାକୁ କାନ୍ଥକୁ ଓଲଟାଇ ଦେଲି, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବଗିଚାରେ ଚୁମ୍ବନ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କଲି। ମୁଖ୍ୟ ବ୍ୟବହାର ତାଙ୍କ ଜିଭରେ ଆଘାତ କରୁଥିଲା ଏବଂ ମୁଖ୍ୟଟି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସ୍ତନକୁ ଦବାଇବା।

ତା’ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ହାତ ଉପରକୁ ରଖିଲି ଏବଂ ମୁଁ ତାଙ୍କ କୁର୍ତ୍ତୀ କା removed ଼ିଲି। ହେ ଭଗବାନ, ସେ ମୋର ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଥିଲେ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଓଲଟାଇ ତାଙ୍କ ସ୍ତନ ମଧ୍ୟରେ ମୁହଁ ଭର୍ତ୍ତି କଲି।

ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସିସ୍କାରିଆକୁ ଜୋରଦାର ନେବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ଏବଂ କହିଲେ – aaah aaah jannu um ଦୟାକରି ମୋତେ ସ୍ତନ୍ୟପାନ କର.

ତା’ପରେ ମୁଁ ବିଛଣା ଉପରେ ବସିଲି ଏବଂ ମୁଁ ବସିବା ମାତ୍ରେ ସେ ମୋର ତଳ ଅଂଶ ତିଆରି କଲା। ମୋର କୁକୁଡ଼ା ଥରେ ବାହାରକୁ ଆସିଲା, ମୁଁ ତା’ର ସ୍ତନକୁ କୁକୁଡ଼ା ସହିତ ଦବାଇଲି। ପ୍ରିୟା ମୋ କୁକୁରକୁ ଜିଭରେ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲେ।

ତା’ପରେ ସେ ଏହାକୁ ପାଟିରେ ନେଇଗଲା ଏବଂ ସେ ଲଲିପପ୍ ପରି କୁକୁଡ଼ା ଚୋବାଇବା ଆରମ୍ଭ କଲା। ମୁଁ ବହୁତ ପାଗଳ, ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଘୋଡାଇବାକୁ ଲାଗିଲି। ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଛଟପଟ ହେଉଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ମୁଁ କହିଲି. “ଲଖାନୋ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ପର୍ଣ୍ଣ”

ମୋ ଜୀବନ ମୋ ପାଣି ନିଷ୍କାସନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି.

Odia Sex Stories – Sex with husband and co-sister-in-law

ପ୍ରିୟା – ଏହାକୁ ମୋ ବୁବରେ ପକାନ୍ତୁ।

ତା’ପରେ ମୁଁ ମୋର ସମସ୍ତ ଜଳକୁ ତାଙ୍କ ସ୍ତନ ଉପରେ ପକାଇ ଦେଲି, ଏବଂ ସେ କହିଲା – ଏହା କିପରି ଥିଲା?

ମୁଁ-ମଣିଷ, ତୁମେ ଜବରଦସ୍ତ କୁକୁଡ଼ା ଚୋବାଇବ।

ପ୍ରିୟା- ମୁଁ ବିଏଫ୍ ଦେଖି ଏସବୁ ଶିକ୍ଷା ଦେଇଛି, ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଫୋନ୍ ସେକ୍ସ କରୁଛି। ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଏହା ଶିଖିଛି।

ତା’ପରେ ମୁଁ ତା’ର ସ୍ତନ ସଫା କଲି ଏବଂ ତା’ପରେ ଆମେ ଖଟ ଉପରେ ଶୋଇଲୁ। ତା’ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଯାହା କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲୁ, ମୋର କୁକୁର ବର୍ତ୍ତମାନ ପୁଣି ଠିଆ ହେଲା। ତା’ପରେ ମୁଁ ପ୍ରିୟା ଉପରେ ଚ and ିଗଲି ଏବଂ ଗୋଟିଏ ହାତରେ ମୁଁ ତା’ର ସ୍ତନ ଦବାଇବା ଆରମ୍ଭ କଲି।

ସେହି ସମୟରେ, ମୁଁ ତା’ର ସ୍ତନକୁ ମାଲିସ୍ କରି ଚାଲିଲି, ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ ତା’ର ଅନ୍ୟ ସ୍ତନକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୋବାଇବା ଆରମ୍ଭ କଲି। ପ୍ରିୟା ବର୍ତ୍ତମାନ ଜୋରରେ କାନ୍ଦୁଥିଲେ ଏବଂ ସେକ୍ସି ସ୍ୱର ମଧ୍ୟ ବାହାରକୁ ଆସୁଥିଲା। ଯାହା ମୁଁ ତୁମକୁ ଶବ୍ଦରେ କହି ପାରିବି ନାହିଁ, ତା’ପରେ ସେ କହିଲା – ଜାଣ ଯେ ମୋର ସ୍ତନ ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଶୋଷୁଛି।

ଉଭୟ ସ୍ତନର ସ୍ତନକୁ ଚୋବାଇବା ପରେ, ମୁଁ ମୋ ଜୀବନର ପେଟକୁ ଜିଭରେ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି। ମୁଁ ମୋ ଜିବକୁ ତାଙ୍କ ନାଭିର ଚାରି ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଘୁଞ୍ଚାଇବାକୁ ଲାଗିଲି, ତା’ପରେ ସେହି ସ୍ଥାନରୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଲେଗିଙ୍ଗକୁ ଟାଣିଲି।

ପ୍ରିୟା ଏକ ଜି ଷ୍ଟ୍ରିଙ୍ଗ ପିନ୍ଧିଥିଲେ, ତାଙ୍କର ଏକମାତ୍ର ଭାଉଜ ଆମଠାରୁ ଲୁଚି ରହିଥିଲା। ଏବଂ ଏକ ଲାନାର୍ଡ ଗଧର ଖାଲରେ ଥିଲା। ମୁଁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ପିଉସୀକୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେଲି ଏବଂ ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ପୃଥକ କଲି। ଆହା, ସାଙ୍ଗମାନେ, ତାଙ୍କର ସୁଗମ ଆଘାତ ଡବଲ୍ ରୁଟି ପରି ଥିଲା, ମୁଁ ଏହାକୁ ଦାନ୍ତରେ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲି। “ଲାଖାନୋ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ପର୍ଣ୍ଣ”

ପ୍ରିୟା – ଜାନୁ ଜେସି ବିଏଫ୍ ମୋତେ ଦେଖାଏ, ତେଣୁ ତୁମେ ମଧ୍ୟ ମୋ ପିଉସୀକୁ ଚୋବାଇ ଜିଭରେ ଫ୍ୟାକ୍ କର।

ତା’ପରେ ମୁଁ ତା’ର ଉଭୟ ଯୋଡି ଖୋଲିଲି ଏବଂ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ଅଲଗା କରିଦେଲି। ତା’ପରେ ଇଉସ୍କି ତାଙ୍କ ପିଉସୀକୁ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଦବାଇବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ଏବଂ ସେ କହିଲା।

ପ୍ରିୟା-ଜାନୁ ମୁଁ ଯାହା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି ତାହା କରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ମୋର ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଉ ନାହିଁ। ତା’ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପିଉସୀକୁ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ବାନ୍ଧି ମୋ ଜିଭରେ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ଲାଗିଲି।

ପ୍ରିୟା ତାଙ୍କ ଗଧରୁ ଉଠିବା ଆରମ୍ଭ କଲା, ଏବଂ ମୋ ମୁଣ୍ଡ ତା ପିଉସୀ ଆଡକୁ ଦବାଇବା ଆରମ୍ଭ କଲା। ତା’ପରେ ପ୍ରିୟା କହିଲା ସିସ୍କିଆକୁ ନେଇ – ତୁମର ପିଉସୀକୁ ଚୋବାଇ ଜୋରରେ ଚୋବାଇ ଦିଅ।

ତାଙ୍କ ସିସ୍କରେ ଏବଂ ବାକ୍ୟର ଆକାଂକ୍ଷା ବିଷୟରେ କହିପାରିଲା ନାହିଁ, ତା’ପରେ ସେ କହିଲା – ବର୍ତ୍ତମାନ ମୋ କୁକୁଡ଼ାକୁ ମୋ ପିଉସରେ ରଖି ଚିରି ଦିଅ। ଏହା ଅନେକ ଦିନ ଧରି ସହ୍ୟ କରିଆସୁଛି।

ମୁଁ କଣ୍ଡୋମ – ଆଣିବାକୁ ଭୁଲିଗଲି।

ପ୍ରିୟା – ତୁମକୁ କେବେ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ, ମୁଁ ବଟିକା ଗ୍ରହଣ କରିବି.

ତାଙ୍କର ଛାଡ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଗିଲି ଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜଳ ମଧ୍ୟ ବାହାରକୁ ଆସୁଥିଲା। ମୁଁ ତାଙ୍କର ଯୋଡି ଖୋଲିଲି ଏବଂ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କଲି। ତା’ପରେ ମୁଁ ମୋ କୁକୁରକୁ ତା ପିଉସୀ ଉପରେ ଆଘାତ କରି ଏକ ଧକ୍କା ଦେଲି।

ତା’ପରେ ସେ ଏହା କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲା ଏବଂ ସେ କହିଲା – ଧୀରେ ଧୀରେ ଏହାକୁ ରଖ।

ତା’ପରେ ମୁଁ ମୋ କୁକୁରକୁ ତା ପିଉସୀରୁ ବାହାର କରିଦେଲି ଏବଂ ତା’ପରେ ମୁଁ ଏକ ଠେଲି ଦେଲି, ଏବଂ ମୋର ସମସ୍ତ ପିଉସୀକୁ ତାଙ୍କ ଭାଉଜ ଭିତରେ ରଖିଲି। ତା’ପରେ ମୁଁ ଜାଣିଲି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଫ୍ୟାକ୍ କରିସାରିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ଅଣ୍ଟା ଘୁଞ୍ଚାଇବା ଆରମ୍ଭ କଲି ଏବଂ କୁକୁଡ଼ାମାନେ ଆରାମରେ ଭିତରକୁ ଯିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ। ସେହି ଅଦ୍ଭୁତ ଅଦ୍ଭୁତ ପ୍ରକାରର ସେକ୍ସି ସ୍ୱର ବାହାରକୁ ଆସୁଥିଲା।

Priya – Aaah ah janu me ଏବଂ ଜୋରରେ ଜାନୁ ଆହା, ମୋତେ ଜୋରରେ ଫ୍ୟାକ୍ କର।

ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କୁ ଜୋରରେ ଫ୍ୟାକ୍ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲି, ବର୍ତ୍ତମାନ ଶୁଦ୍ଧ କୋଠରୀରେ ଫଚ୍ ଫଚ୍ ର ଶବ୍ଦ ପ୍ରତିଧ୍ୱନିତ ହେଉଥିଲା। ମୁଁ ବହୁତ ମଜା କରୁଥିଲି, ତା’ପରେ ମୁଁ କହିଲି – ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ତୁମକୁ କୁକୁର ଶ style ଳୀରେ ଫ୍ୟାକ୍ କରିବି।

ପ୍ରିୟା – ମୁଁ ଆଜି ତୁମକୁ ଫ୍ୟାକ୍ କରିବି ନାହିଁ.

ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ମୋ ଉପରେ ଥିଲା, ସେ ମୋ କୁକୁରକୁ ତାଙ୍କ ହାତରେ ନେଇଗଲା ଏବଂ ସେ ତା ଉପରେ ତା’ର ଭାଉଜ ରଖି ସେଥିରେ ବସିଲା। କ’ଣ ଭଲ ଅନୁଭବ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁଁ ତଳୁ ବାଜିବାକୁ ଲାଗିଲି। ସେ ମୋତେ ଅଟକାଇଲେ ଏବଂ ସେ ନିଜେ ମୋ ଉପରେ ଶୋଇଲେ, ମୋ ସ୍ତନକୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେଇ ଦାନ୍ତ କାଟିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ।

ତା’ପରେ ସେ ତା’ର ଗଧକୁ ତଳକୁ ଖସାଇବାକୁ ଲାଗିଲା, ବର୍ତ୍ତମାନ ତା’ର ସ୍ତନ ପବନରେ ing ୁଲୁଥିଲା। ମୁଁ ତାଙ୍କ ସ୍ତନକୁ ମୋ ହାତରେ ଧରିଲି, ଏବଂ ମୁଁ ତାଙ୍କ ସ୍ତନକୁ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଘଷିବାକୁ ଲାଗିଲି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଧୀରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କ ପିଉସୀରୁ ପାଣି ବାହାରୁଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି, ତା’ପରେ ମୁଁ କହିଲି. “ଲଖାନୋ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ପର୍ଣ୍ଣ”

ମେ-ଜାନୁ ମୋତେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଛାଡିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି.

ତା’ପରେ ମୁଁ ମିଶନାରୀ ପଦବୀ ବ୍ୟବହାର କରି ଫ୍ୟାକ୍ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲି। ପ୍ରିୟା ବର୍ତ୍ତମାନ ଜୋରରେ କହୁଥିଲେ।

ପ୍ରିୟା – ଜାନୁ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ସ୍ୱରରେ ଆହା ଆହା ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ସ୍ୱରରେ.

ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଖ୍ୟ ବ୍ୟବହାର ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ସ୍ୱର, ତା’ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପିଉସରେ ମୋର ସମସ୍ତ ପାଣି କା removed ଼ିଲି। ହେ ଭଗବାନ ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଥକି ଯାଇଥିଲି, ତା’ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଶୋଇଲି।

ମୁଁ ଜୀବନ ଭଳି ଅନୁଭବ କଲି?

ପ୍ରିୟା-ଜାନୁ, ତୁମେ ଶରୀର ଭାଙ୍ଗିଛ.

ମୁଁ- ଆଜି ତୁମେ ମୋତେ ଯାହା ଉପଭୋଗ କରିଛ ମୁଁ କେବେବି ଭୁଲି ପାରିବି ନାହିଁ।

ମୋର ଏହା 2:30 ରେ ଥିଲା, ଏବଂ ସେ କହିଲା – ମୋତେ ଅପରାହ୍ନ 4 ଟା ସୁଦ୍ଧା ଘରକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ।

ମୁଁ – ଜାନ, ଆସନ୍ତାକାଲି ଅପରାହ୍ନ 4 ଟାରେ ମୋର ଏକ ତ୍ରିକୋଣୀୟ ଅଛି, ଦୟାକରି ଆଜି ଏଠାରେ ଅଟକି ଯାଆନ୍ତୁ।

ପ୍ରିୟା-ନା, ଏହା ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ, ମୁଁ ଆସନ୍ତାକାଲି ଆଉ ଆସିବି ନାହିଁ। ଚାଲ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗାଧୋଇବା।

ତା’ପରେ ଆମେ ଖାଲି ବାଥରୁମରେ ପ୍ରବେଶ କଲୁ, ଏବଂ ସାୱାର ତଳେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଠିଆ ହେଲୁ ଏବଂ ଆମକୁ ସତର୍କ କରାଗଲା। ପଛରୁ ମୁଁ ମୋ କୁକୁରକୁ ତାଙ୍କ ଗଧରେ ରଖିଲି। “ଲଖାନୋ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ପର୍ଣ୍ଣ”

ପ୍ରିୟା- କେଉଁ ମହୁ.

ମେ-ଜାନୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଗଧରେ ନ ରଖି କକ୍ ଭଲ ପାଆନ୍ତି।

ପ୍ରିୟା-ଇକି.

ମୁଁ-ହାନ୍.

ପ୍ରିୟା-ଓକ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ହତ୍ୟା କରେ.

ମୁଁ ଏହି ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇଥିଲି, କାରଣ ସେ ମୋ ବିଷୟରେ କ anything ଣସି ଜିନିଷ ଭାଙ୍ଗି ନଥିଲେ। ସେ ସବୁକିଛି ଗୋଟିଏ ଥର ବିବେଚନା କଲେ।

ପ୍ରିୟା-ଜାନୁ ଏକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେବ.

ଟ୍ୟାବ୍ ମୁଁ ସାମ୍ପୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ଗଧ ଗର୍ତ୍ତରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ରଖିଲି। ତା’ପରେ ମୁଁ ମୋ କୁକୁଡ଼ା ଉପରେ ସାମ୍ପୁ ରଖିଲି। ତା’ପରେ ସେ ମୋ ସାମ୍ନାରେ କୁକୁର ଶ style ଳୀରେ ପ୍ରବେଶ କରି ତା’ର ଯୋଡି ଖୋଲିଲେ। ତା’ପରେ ମୁଁ ମୋ କୁକୁରକୁ ତାଙ୍କ ଗଧରେ ରଖିବା ଆରମ୍ଭ କଲି। ମୋର କୁକୁଡ଼ା ବହୁତ କଠିନ ହେଉଥିଲା।

ପ୍ରିୟା-ଜାନୁ ବହୁତ କଷ୍ଟ ଦେଉଛନ୍ତି.

ମୁଁ – ମୋର ଯତ୍ନ ନିଅ, ଜାଣ.

ଏବଂ ତା’ପରେ ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ କୁକୁଡ଼ା ଏବଂ ଭିତରକୁ ରଖିବା ଆରମ୍ଭ କଲି। ତାଙ୍କ ଆଖିରୁ ଲୁହ ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା, ତା’ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ସ୍ତନର ସ୍ତନକୁ ଘଷିବା ଆରମ୍ଭ କଲି, ଏବଂ ମୋର ସମସ୍ତ କୁକୁଡ଼ାକୁ ତାଙ୍କ ଗଧରେ ରଖିଲି।

I-Aahhh Janu କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଏହିପରି ରହେ, ଯେତେବେଳେ ଯନ୍ତ୍ରଣା କମ୍ ହୁଏ, କୁହ।

ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ଯନ୍ତ୍ରଣା କମିଗଲା, ସେ କହିଲା – ଆହା ଜାନୁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ହତ୍ୟା କଲା।

ତା’ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗଧରେ କକ୍ଗୁଡ଼ିକୁ ପଛରୁ ରଖିବା ଆରମ୍ଭ କଲି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଶୁଦ୍ଧ ବାଥରୁମରେ ଏକ ଚାପର ଶବ୍ଦ ଆସୁଥିଲା, ଏବଂ ମୁଁ କହିଲି।

ମେ-ଜାନୁ ତୁମର ପାଣି ନିଲକାଲୁନ୍ ଖାଏ?

ପ୍ରିୟା – ଭିତରକୁ ଯାଅ.

ତା’ପରେ ମୋର ପାଣି ସରିଗଲା ଏବଂ ଆମେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ପ୍ରତାରଣା କଲୁ, ଏବଂ ଆମେ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ଶୋଇଲୁ। ଆମେ ଦୁହେଁ ବହୁତ ଥକି ଯାଇଥିଲୁ, ତା’ପରେ ଆମେ ଧୂମପାନ କରିଥିଲୁ

odia sex story
Odia Sex Story – Bhai bhauni sex story

Odia Sex Story – ମୋର ନାମ ମୋହିତ | ମୋ ଭଉଣୀର ନାମ ରେଖା | ଆମେ ଦୁହେଁ ଉଟାରାଖଣ୍ଡର |। ପାର୍ବତ୍ୟରେ ଭୂସ୍ଖଳନ ହେତୁ ମୋ ମା’ଙ୍କ ପିତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା, ତେଣୁ ମୁଁ ଏବଂ ମୋ ଭଉଣୀ…

sex stories in odia, odia sex story, odia sex stories, odia sex kahani, odia sex video, odia sex gapa, odia sex, new odia sex story, new odia sex stories, odia sex katha, odia sex education book, odia sex videos, desi odia sex story, odia sex kahani.com, odia sex stori, odia sex story.com, odia sex story new, odia sex store, desi odia sex stories, www odia sex stories com, odia sex stories new, odia sex bhabhi, odia sex book com, odia sex stroy, latest odia sex kahani, odia sex stories.com, odia sex movie, odia sex film, odia sex storie,
Sex odia story – Office Boss fucked juicy pussy

sex odia story – odia aex gapa – ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋର ନାମ କାଭିଟା, ମୋର 18 ବର୍ଷ ଦିଲ୍ଲୀରେ ବାସ କରୁଛି |। ଆଜି ମୁଁ ତୁମକୁ ମୋର ଯ sex ନ କାହାଣୀକୁ ଅଣ-କାହାଣୀ ଡଟ୍ କମ୍…

Leave a Comment